Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Bratislavské visuté záhrady
Pomôžme vytvoriť nové dominanty Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka
 

Prehľad zložiek dokumentov

 • TulipányO projekte
  Panoramatické pohľady na Bratislavu, novú zónu pre kultúru a relax, pobyt v prírode, nové pracovné miesta či kryté záhrady otvorené pre návštevníkov aj v škaredom či zimnom počasí. To všetko môže už v blízkych rokoch priniesť obyvateľom Bratislavy a jej návštevníkom nový projekt mesta - Bratislavské visuté záhrady.

  • LogoAktuálne
   Výstava Bratislavské visuté záhrady predstavuje verejnosti študentské práce, ktorých témou je budovanie terasovitých záhrad nad Bratislavou. Práce vznikli na Fakulte architektúry STU v Bratislave a na Fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre.

  • ZáhradyFilozofia projektu
   Založenie terasovitých záhrad nad Bratislavou má ambíciu zhmotniť najnovšie, ale aj osvedčené princípy tvorby areálov pre každodenný relax obyvateľov a návštevníkov nášho hlavného mesta.

  • ZáhradySpoločenská zodpovednosť
   Koncept spoločenskej zodpovednosti firiem reflektuje záujem o kvalitu života širšej komunity a presahuje primárny cieľ ekonomického zisku. Ide o dobrovoľné správanie sa firmy, ktorej nie je ľahostajný život a kvalita života svojich zamestnancov, ich rodín, klientov či obyvateľov mesta, v ktorom pôsobí. Takáto firma potom iniciatívne a nad rámec vyžadovaný zákonom zohľadňuje vo svojej činnosti tiež filantropický, sociálny a environmentálny rozmer.

  • Kvety BratislavyDeutsch
   Die Hängenden Gärten von Bratislava stellen ein einzigartiges Projekt dar, welches eine breitere und nicht nur die lokale Aufmerksamkeit, Teilnahme und Zusammenarbeit verdient. Die Ambition des Projekts sind deshalb breitere Partnerschaften, die es ermöglichen werden, die Vision der neuen öffentlichen Gärten in der Stadt und ihre erfolgreiche Umsetzung zu bewerten.

  • Kvety MilánaEnglish
   The Hanging Gardens of Bratislava is a unique project, which deserves broader and not just local attention, participation and cooperation. The ambition of the project therefore is to forge broader partnerships, which will allow evaluating the vision of new public gardens in the city and their successful implementation.

  • SedmokráskyFrançais
   Le projet de Jardins suspendus de Bratislava est un projet unique qui mérite l’attention, la participation, et la coopération d’un public plus vaste et non seulement du public local. Le projet a l’intention de créer des partenariats plus nombreux qui permettront a mettre en valeur la vision de nouveaux jardins publics de la ville et qui aideront a leur réalisation.

  • Kvety jeseňItaliano
   Giardini Pensili di Bratislava rappresentano un progetto unico che merita la piu ampia della sola attenzione locale, la partecipazione e la cooperazione. Pertanto, l'ambizione del progetto sono partenariati piu ampi che consentano avvalorare sia la nuova visione dei giardini pubblici della citta cosi come la loro corretta attuazione. Nel 2010 il Municipio di Bratislava programma di risolvere la documentazione relativa al progetto, nonché la graduale specificazione dei possibili partenariati del progetto.

 • SchonbrunnŠtúdie
  V spolupráci s Fakultou architektúry STU v Bratislave a s Fakultou záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre vznikli prvé štúdie k projektu Bratislavské visuté záhrady.

  • Logo FZKI SPU v Nitre kruhovéSlovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
   Špecializované pracovisko Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre - Katedra záhradnej a krajinnej architektúry - predložilo v štúdiách k téme Bratislavské visuté záhrady dve návrhové riešenia.

  • Logo FA STUSlovenská technická univerzita v Bratislave
   K téme Bratislavské visuté záhrady pristúpili aj na Fakulte architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, konkrétne na jej troch ústavoch - urbanizmu, krajinárstva a obnovy pamiatok.

 • LogoPartneri
  Predstavujeme odborných, mediálnych a finančných partnerov projektu Bratislavské visuté záhrady spolu s vyjadreniami a podpornými stanoviskami k téme vzniku reprezentatívneho parku Slovenska nad jeho hlavným mestom.

  • Ilustracne fotoAmbasádori projektu
   Kampaň Bratislavské visuté záhrady - Svetové záhrady v Bratislave

  • Kvety BratislavyPovedali o projekte
   Na tomto mieste prinášame vyjadrenia odborníkov a zástupcov partnerských inštitúcií k téme a k projektu Bratislavské visuté záhrady.

  • Kvety MilánaProjekt podporili
   Botanická záhrada UK v Bratislave, Bratislavský okrášľovací spolok, České centrum Bratislava, Fakulta architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, Mesto Brno, Mesto Praha, Mesto Rím, Mesto Viedeň, Mestské lesy v Bratislave, Nadácia Pontis, Slovenská komora architektov, Spolok architektov Slovenska, Stredná odborná škola záhradnícka Gustáva Čejku v Malinove, Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Záhradnícka fakulta v Lednici Mendelovej univerzity v Brne.

 • Ilustracny obrazok FA STUPodporte nás
  Ako môžete pomôcť projektu Bratislavské visuté záhrady?

  • Schody jeseňMúr zakladateľov
   Forma vďaky a pripomenutia mien darcov, ktorých účasť umožní vznik reprezentatívneho parku Slovenska nad jeho hlavným mestom

 • LogoLogo
  Logo projektu Bratislavské visuté záhrady a grafický manuál používania loga: Logo je tvorené grafickým prvkom a textovým názvom projektu. Jeho správne používanie upravuje samostatný grafický manuál.

 
Rozbaliť celý strom zložiek dokumentov

Kontext

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa
| O webe | Vyhlásenie o prístupnosti
 

Tento web využíva cookies. Niektoré z nich môžu slúžiť pre analytické účely.

O cookies